2016. aasta Eesti WSDC esindusvõistkonna konkurss

09:08, 11. jaanuar, kristin.parts, Kommentaarid: 0
Kallid kesk- ja põhikooli väitlejad!

Kuulutame välja konkursi 2016. aasta Keskkoolide maailmameistrivõistluste (World School Debating Championships) Eesti esindusvõistkonna liikmete leidmiseks. WSDC 2016 toimub 19.-29. juulil Stuttgartis, Saksamaal.

Kandidaadilt ootame:

- varasemat kokkupuudet väitlusega
- head inglise keele oskust
- motivatsiooni, aega ja soovi panustada Eesti esindusvõistkonna töösse
- valmisolukut osaleda WSDC ettevalmistusprotsessis (treeningud järgmiste kuude jooksul kuni WSDC toimumiseni)

Peame oluliseks märkida, et WSDC võistkonda saamise eelduseks ei ole varasemad turniirivõidud ning suur väitluskogemus. Peamine nõue on tahe võiskonda kuuluda. Sellest tulenevalt julgustame kandideerima ka kõiki nooremaid ja väiksema kogemusega väitlejaid!

Kõigil huvilistel palume kirjutada vabas vormis oma soovist kandideedida aadressile kristin.parts@debate.ee. Kirjas palume kirjutada sellest:
- miks Eesti esindusvõistkonda kandideerid
- milline on varasem väitluskogemus

Palume seda teha hiljemalt 1. veebruariks. Esimene kohtumine toimub 7. veebruaril. Esimesel kohtumisel tutvustame ka edasist treening- ning valikuprotsessi. Täpsema informatsiooni kohtumise kohta saadame kõigile kandidaatidele meilile.

Teie MM-treenerid
Siim Ruul ja Kristin Parts

PS Kuigi WSDC valikprotsess algab ametlikult veebruari alguses julgustame kõiki huvilisi osalema ka Eesti oma WSDC-turniiril, Englisch College Open'il, mis toimub 29.-31. jaanuaril.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: