Väitlusselts vastamisi Reformierakonnaga

08:43, 17. aprill, Joosep Tiks, Kommentaarid: 0
22. aprillil kell 17.00 toimub Tartu Ülikooli Sotsiaal- ja Haridusteaduskonna hoones, ruumis 214,  avalik väitlus teemal „Valimisreklaam tuleks keelustada“. Vastamisi lähevad Eesti Väitlusseltsi ja Reformierakonna esindajad.
Avalik väitlus toimub Väitluskuu raames, mille patrooni Anvar Samosti sõnul on väitlusel oluline koht ühiskonnas: "Ma ei mäleta ühtegi otsust oma kogemusest, mis oleks sündinud ilma väitluseta või kuhu väitlus ei oleks lisanud teatud aspekte, mis selle otsuse paremaks ja kergemini rakendatavaks oleks teinud."

Teemat kaitsevad Age Tomson ja Rauno Kiviloo Eesti Väitlusseltsist, valimisreklaami keelustamise vastu seisavad peaministri nõunik Mihkel Lees ja välisministri nõunik Priit Kallakas Reformierakonnast.

Kahetunnine üritus algusega kell 17.00 on avatud kõigile ning on tasuta. Esimesed pool tundi toimub publikule argumendiõpetus, millele järgneb väitlus. Väitluse käigus saab publik esitada esinejatele teemakohaseid küsimusi ja pärast väitlust hääletada võitja.

Tartu avalik väitlus on kolmas Väitluskuu avalike väitluste sarjas, kus Eesti Väitlusselts väitleb nelja suurema erakonna poliitikutega Rahvakogult kogutud ideede üle. Väidelnud on juba Keskerakond Tallinnas ja IRL Pärnus, ees seisab väitlus SDEga 29. aprillil Narvas.

Eesti Väitlusseltsi missioon on levitada mõtteviisi, et ühiskondlikus diskussioonis peaks saama määravamaks tugevam argument. Väitlusselts pakub väitlusharidust noortele, koolitusi täiskasvanutele ning arendab avalikku diskussiooni laiemalt. Väitlusega tegeletakse Eestis aktiivselt enam kui 60 gümnaasiumis ning kõikides ülikoolides.


Lisainfo:

www.vaitluskuu.wordpress.com

Joosep Tiks
Väitluskuu projektijuht

joosep.tiks@debate.ee

58 378 999

Hannus Luure

Väitluskuu pressiesindaja

hannus.luure@debate.ee

5261431


Eesti Väitlusselts

www.debate.ee

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: