Uus koduleht!

19:55, 18. märts, Kajar, Kommentaarid: 5
Te näete isegi, et koduleht näeb nüüd välja teistmoodi. Kuidas teile meeldib? Võrreldes vana lehega on mõned sisulised täiendused: parandatud materjalide leht koos EVSi avaliku hariduse õpikuga, täiendatud galerii koos eriti piinlike fotodega vanadest aegadest ja täiendatud info liikmelisusest. tagasiside on väga oodatud kas siia kommentaaridesse või meiliga. Andke eriti kindlasti teada kui midagi ei tööta, me oleme küll püüdnud lehte testida, aga võib juhtuda, et mõned asjad siiski ei tööta veel päris nii nagu peaks.

Tere,

Rõõm on teatada, et Eesti Väitlusseltsil on valminud uus kodulehekülg!!! Alates tänasest leiate aadressilt www.debate.ee vana hea oranži lehe asemel uue paar tooni kirjuma ning uute funktsioonidega kodulehe.

Leht pakub mitmeid täiendavaid võimalusi, mida loodetavasti avastama asute. Kindlasti ei pruugi uus kodulehekülg veel veatult töötada. Seetõttu palve teile kõigile - kui leiate midagi, mis teie arvates vajaks parandamist või muutmist, võtke julgelt ühendust kas minu või Kajariga (sule.eva@gmail.com kajar.kase@gmail.com)!

Siinkohal pööran tähelepanu ühele olulisematest uuendustest. Nimelt oleme üles seadnud EVSi andmebaasi registreerimise süsteemi, mis tähendab seda, et kõik, kes soovivad osaleda EVSi üritustel või astuda EVSi liikmeks, peavad selleks esmalt kandma oma nime, kooli/asutuse, sünnikuupäeva ja kontaktandmed EVSi andmebaasi. Andmebaasi registreerumisega ei kaasne mingeid kohustusi. Korraldus on vajalik selleks, et seltsil oleks ülevaade väitlusega seotud inimestest, lihtsam nendega läbi uue andmebaasi kommunikeeruda ning parem võimalus inimesi seltsi tegevustesse kaasata.

Uus kodulehekülg nagu ka andmebaasi süsteem on loodud EVSi liikmelisuse korrastamise projekti raames, mida rahastab Vabaühenduste Fond. 

Kes veel kuulnud pole, võib sellest välja lugeda, et käivitumas on suur selgitustöö, mis tutvustab liikmelisust ning propabgeerib teie kõigi astumist EVSi liikmeteks! Liikmelisusest saad samuti lähemalt lugeda uuelt kodulehelt.

Head avastamisrõõmu!

Parimate soovidega,

Eva Sule
EVSi liikmelisuse korrastamise projektijuht

Kommentaarid: 5

1
Margo 11:35, 19. märts Fotogalerii pealkiri ja mõte sellele alamlehel http://www.debate.ee/vaitlus/kuidas-videldakse jääb veidi arusaamatuks + materjalide link ei tööta.
2
Kajar 17:14, 19. märts Aga... seal pole ju mingit galeriid (: Materjalide lingid püüdsin ka ära parandada, nüüd peaks parem olema. Tänud, Margo!
3
Kadi 20:23, 20. märts Link, mis ei tööta on alalehel Väitlus-Kuidas väideldakse?; viimases lauses olev link materjalide lehele peaks olema http://evs.edicypages.com/materjalid/teooria, aga on midagi muud ja seepärast ei tööta.
4
Kerttu 22:36, 21. märts Parandasin ära lingi vea, oli tõesti valesti:)
5
a 23:53, 17. aprill k

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: