Tule õpi turniire juhtima!

11:18, 14. oktoober, sigrid.solnik, Kommentaarid: 0
Kas teie teate, kes on üks kõige olulisematest inimestest väitlusturniiridel? Kellele tuuakse toit sööklast arvuti taha? Kelle juuresolekul käiakse kikivarvul? Ilma kelleta ei ole võimalik turniiri teha, sest tema juhib kogu seda ettevõtmist?
Jah - selleks inimeseks on turniiridirektor! Tema on see, kes haldab programmi EasyTournament ja paneb paika, kes kellega väitleb ja kes on kohtunik. Tema on see, kes teab enne teisi, kes on turniiri parimad kõnelejad. Tema teab kõikide väitlejate parimaid ja halvimaid sooritusi ning kõikide kohtunike hindamisstiili. 

Tahaksid ka olla üks neist kõikvõimsatest ja salapärastest turniiridirektoritest?

Tule esmaspäeval, 17. oktoobril kella 16.00ks EVSi Tallinna kontorisse TURNIIRIDIREKTORI BAASTASEME KOOLITUSELE!

Margo Loor, EVSi tegevjuht JA mees, kes on kaks korda juhtinud Popperi maailmameistrivõistluste turniire (ja muidugi Mixed Teams Tournament'e) IDEA Youth Forumi raames teeb kõikidele huvilistele selgeks
- mis on turniiri süsteem ja milliste põhimõtete alustel ning kuidas siis ikkagi võistkondi omavahel kokku panna
- kuidas arvutatakse turniiril tulemusi
- kuidas turniirijuhtimise tarkvara praktikas kasutada

Tegemist on kiirkursusega, mille läbimise järel on osalejad võimelised juhtima väikeseid kohalikke turniire. Ja muidugi on see koolitus esimeseks sammuks teel kas Eesti meistrivõistluste turniiride või veel suuremate, rahvusvaheliste turniiride juhtimise poole. 

Koolitus kestab ca 3 tundi. 
Registreerimiseks tuleb saata meil mulle: sigrid.solnik@debate.ee

Mina olen kohal, tule sina ka ;)

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: