Konkurss osalejate leidmiseks väitlusakadeemiasse DAPDI

09:04, 05. juuni, karolin.anna, Kommentaarid: 0
EVS aitab 25.-29. juulil Hollandis Rotterdamis toimuvasse väitlusakadeemiasse saata neli väitlejat. Selleks ootame kandideerima kõiki väitlejaid 4. juulini.
DAPDI (Dutch Anglo-Saxon Parliamentary Debating Institute) on Oxford Unioni ja Erasmus Debating Society koostöös sündinud  BP väitlusakadeemia, kus Hollandi väitlejaid ja teisi soovijaid treenivad Oxfordi ülikooli (sageli ka maailma) parimad väitlejad. Lisaks seminaridele ja harjutustele toimub akadeemia lõpus turniir.

DAPDI on ka Eesti väitlejate hulgas olnud populaarne-- akadeemias on osalenud nt 2007. ESL EUDC meistrid Uve Poom ja Allan Hermann Pool ning sama aasta ESL poolfinalistid Anna Karolin ja Holger Nõmm. Osalejate nimekirja kuuluvad ka sellised Balti väitlusnimed, nagu Mihhail Jevdokimov, Martin Kiik, Sten Andreas Ehrlich, Paul Richard Lettens jne.

Kandideerimiseks on vajalik saata motivatsioonikiri ning väitlusalane CV. BP formaadi tundmine ei ole üks kandideerimise tingimus, kuid tõenäoliselt aitab kandidatuurile kaasa. 4 osalejat valib välja BP koda BP koja reglemendis punktis 7.4 märgitud kriteeriumite alusel.

Konkursi rahastamise tingimused:
EVS katab täielikult osalustasu. Reisikulud Rotterdami jäävad inimeste enda kanda, kuid äärmisel vajadusel võib EVS panustada ka reisikuludesse. Sellisel juhul tuleb motivatsioonikirja lisada täpne taotlus ja arvutused EVSi rahalise panuse kohta.

Küsimuste korral või väitlus-CV näidise saamiseks pöörduge palun Anna Karolini poole (karolin.anna@debate.ee, 535 999 53).

Head kandideerimist!

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: