Kommunikatsioonijuhi konkurss

18:27, 02. detsember, kristin.parts, Kommentaarid: 0
Väitlusselts on üks Eesti suurimaid noorteühendusi ning meie sõnumi kommunikeerimine nii organisatsiooni sees kui väljas on omaette väljakutse, sellest tulenevalt otsime kommunikatsioonijuhti.

Väitlusselts on üks Eesti suurimaid noorteühendusi ning meie sõnumi kommunikeerimine nii organisatsiooni sees kui väljas on omaette väljakutse, sellest tulenevalt otsime kommunikatsioonijuhti. Töö on vabatahtlik.

  • Kommunikatsioonijuht on väga hea eneseväljendusoskusega nii sõnas kui ka kirjas, esinduslik ning vastutustundlik.
  • Kommunikatsioonijuht haldab Väitlusseltsi sotsiaalmeedia kasutamist, kodulehte, meililisti ja uudiskirja ning korraldab Väitlusseltsi kanalite kaudu informatsiooni jagamist meie tegevuse kohta nii organisatsiooni sees kui väljas.
  • Kommunikatsioonijuht saab võimaluse töötada ühe Eesti suurima noorteühenduse juures, millega kaasneb mitmekesine kogemus ning lai kontaktvõrgustik nii seltsi sees kui meie partnerite hulgas.
  • Kommunikatsioonijuhi täpse tööjuhendi töötab valitud inimene välja koostöös Väitlusseltsi juhtivtiimiga arvestades valitu ajalist ressurssi ning tööülesandeid.

Kandidaadilt ootame CV-d (max 2 A4) ning vabalt valitud Väitlusseltsi sündmuse või tegevuse kohta käivat pressiteadet (max 1 A4). Palume eelnev koos vabas vormis tahteavaldusega esitada hiljemalt 15. detsembril aadressile debate@debate.ee.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: