Kesk- ja põhikoolide meistrivõistlused otsib korraldustiimi liikmeid

00:00, 06. september, kristin.parts, Kommentaarid: 0
Tahad suurepärast kogemust 150-inimesega mitmepäevaste suurürituste korraldamises ning näha Eesti ühe suurima noorteorganisatsiooni telgitaguseid, siis keska korraldustiim on sinu tulevik!

Kesk- ja põhikoolide meistrivõistlused on Eesti väitlusmaastikul pika traditsiooniga kolmeetapiline väitlusürituste sari, mille raames selgitatakse välja Eesti meistrid nii põhi- kui keskkoolide arvestuses. Kesk- ja põhikoolide meistrivõistlused läheb olümpiaadi kategooria alla ning sellest tulenevalt ootab parimaid ees ka ülikoolikoht.

Traditsiooniliselt korraldab Kesk- ja põhikoolide meistrivõistlusi 3-4 liikmeline korraldusmeeskond. 

  • KKEMV korraldustiimi liige peab olema tegus, kohusetundlik ning huvitatud ürituste korraldamisest.
  • KKEMV korraldustiimi liige osaleb vähemalt kolme kesk- ja põhikoolide meistrivõistluste etapi korraldustöös.
  • KKEMV korraldustiimi liige saab suurepärase kogemuse 150-inimesega mitmepäevase suurürituse korraldamises, samuti eksklusiivse võimaluse näha Väitlusseltsi telgitaguseid ja köögipoolt ning miks mitte ka võimaluse tulevikus Väitlusseltsis üha ägedamates ettevõtmistes kaasa lüüa.

Ära muretse, Sind ei visata pea ees vette, Sinu kõrval töötavad inimesed, kellel sarnane kogemus olemas ning kelle poole iga võimaliku mure puhul pöörduda on võimalik.

Kui see tundus kasvõi natukenegi põnev, siis kirjuta meile vabas vormis endast (kes sa oled, kus õpid/töötad, milline on sinu varasem kokkupuude väitlusega ning korraldamisega ja miks meistrikaid korraldada soovid) ning  saada see aadressile kristin.parts@debate.ee hiljemalt 16. septembriks. Me ei oota tingimata täispikka nägemust enda rollist korraldustiimis, piisab ka vaid lihtsast soovist mingil moel kaasa lüüa.


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: