IDEA Exchange 2012 ootab Eesti väitlejaid!

09:48, 22. veebruar, sigrid.solnik, Kommentaarid: 0
Meie sõbrad Leedust kutsuvad Eesti väitlejaid Vilniusesse, osalema sellisel üritusel nagu IDEA Exchange 2012 Conference
IDEA Exchange toimub tänavu 29. märts - 1. aprill ehk siis reedest pühapäevani. 
Eestlasi oodatakse kahte programmi: 

1) World Schools Debate workshop and tournament, kuhu meilt saab 1 võistkond ja treener ehk siis kokku 4 inimest. See programm on mõeldud keskkoolinoortele. 
2) BP workshop and tournament, kuhu oodatakse 4 Eesti võistkonda ja 2 treenerit ehk siis kokku 10 inimest. Siia saavad tudengid või siis äärmisel juhul abituriendid. 

Lisainfo nii konkreetsete programmide, treenerite kui ka selle kohta, mis seal Vilniuses veel toimub, leiab siit: http://www.idebate.org/events/index.php?event_id=212

Kuna nii WSDC kui BP programm hõlmab endas ka töötuba konkreetse formaadi kohta, siis ei pea osalemiseks olema kohutavalt kogenud väitleja. Pigem ongi tegemist võimalusega võtta sõbrad kaasa ja minna kevadisse Vilniusesse uusi väitlusnippe ja miks mitte ka Sinu jaoks uut formaati õppima :)

Osalemise eelduseks on: 
a) Võistkonna olemasolu ja vajadusel valmisolek leida endale treener või kohtunik, kes teiega kaasa tuleks. Ehk siis meile ei meeldi üksikud avaldused ja me ei taha ise teist võistkondi komplekteerida - palun tehke see osa ise ära!
b) Inglise keele oskus, sest need programmid toimuvad inglise keeles
c) Kiire reageerimine - Vilniusesse sõitjad selguvad põhimõttel "kes ees, see Vilniuses". 

Lisaks sellele tuleb arvestada 25€ osavõtutasuga ning Tallinn-Vilnius-Tallinn bussipiletite ostmisega. 
Osavõtutasu katab hotelli (http://www.ecotel.lt/) ja hommikusöögi-lõuna-kohvipausid. 

Kasutage võimalust ja minge Leetu väitlema! 
Me arvame, et see on hea koht alustamiseks eelkõige kõikidele neile, kes ei ole kunagi rahvusvahelisel väitlusüritusel osalenud, aga tegelikult tahaksid välismaa väitlusõhku nuusutada. Või siis kui Sa oled juba käinud ja tahad veel minna - pane end kirja! :)

Sooviavaldusi (kus on siis kirjas võistkonna liikmed ja potentsiaalne treener (WSDC) või kohtunik (BP) ootame 29. veebruariks WSDC programmi jaoks aadressile sigrid.solnik@debate.ee ning BP programmi jaoks aadressile tonis.kuusk@debate.ee

Tormilist kandideerimist oodates,
Sigrid & Tõnis

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: