EVS otsib suvekooli programmijuhte!

07:26, 11. mai, sigrid.solnik, Kommentaarid: 0
Väitlusaasta suursündmus ehk siis SUVEKOOL on taaskord tulemas - tänavu 17.-21. augustil ja ikka vanas heas kohas ehk Roosta puhkekeskuses.

Selleks aga, et pakkuda meie uutele ja vanadele väitlejatele võimalikult sisukat programmi ja võimalikult meelt lahutavat meelelahutust, otsime suvekooli meeskonda järgmisi inimesi: 

1) Popperi programmi juht
2) eestikeelse Briti parlamentaarse programmi juht
3) inglisekeelse Briti parlamentaarse programmi juht
4) meelelahutusprogrammi juht

1) Popperi programm on mõeldud pigem alles alustavatele põhi- ja keskkooliväitlejatele. Popperi programmi juhi ülesandeks ongi kokku panna programm, mis vastab nii algajate kui väikese kogemusega põhi- ja keskkooliväitlejate vajadustele. Eelkõige keskendume formaadi tundmisele ning põhiliste argumenteerimisoskuste arendamisele. Loomulikult toimub ka suvekooli popperiturniir. 

2) Eestikeelne BP programm on suvekooli osa, mis on mõeldud kogenumatele Popperi väitlejatele, kes ei ole veel BP-ga väga palju tegelenud. See BPprogramm keskendub eelkõige formaadi peensustele ning osalejate argumentatsioonioskuse laiendamisele ja sügavdamisele. Lisaks töötubadele toimub lõpus ka turniir. 

Popperi ja eestikeelse BP programmijuhtide ülesandeks on kokku panna programmi sisuline  ning korraldusosa s t koostada treenerite abiga õppematerjalid, valida programmi osalejad ja treenerid ning hallata programmi läbiviimist kohapeal. 

3) BP inglisekeelne programm on Eesti parimatele ja kogenumatele BP väitlejatele mõeldud programm, kus programmi sisulise osa viib läbi välistreener.BP inglisekeelse programmi juhi tööks on assisteerida välistreenerit programmi kokkupanemisel ja läbiviimisel ning koordineerida programmi koha peal. 

4) Meelelahutusprogrammi juhiks ootame kandideerima neid, kes suudaksid tegusatele ja sisutihedatele väitluspäevade tasakaalustamiseks pakkuda välja ja viia läbi köitva, suvekoolis osalejaid ühte liitva ning igati uuendusliku ja eesrindliku vaba aja programmi

Miks sa peaksid kandideerima?
- saad väga hea kogemuse nii suurürituse sisulise osa kokku panemise, koordineerimise kui läbiviimise osas
- see muudab su väitlus-CV palju tugevamaks
- programmijuhid ei pea maksma suvelaagri osavõtutasu

Mida me kandideerijatelt ja tulevastelt programmijuhtidelt ootame?
Eelkõige motivatsiooni, töötahet, koostöövalmidust ja säravaid silmi kogu suvekooli korraldamise protsessi ajal. Kandideerimiseks palun saata 
1. vabas vormis motivatsioonikiri, kus on kirjeldatud ka kandidaadi visiooni tänavusest Suvekoolist, eelkõige "oma" programmist lähtuvalt
2. väitlus-CV

CV ja motivatsioonikiri palun saata kõige hiljemalt 25. maiks (k.a.) aadressile sigrid.solnik@debate.ee

Kena kandideerimist!

Sigrid

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: