BP koda otsib liikmeid!

16:39, 19. aprill, karolin.anna, Kommentaarid: 0
Eesti Väitlusseltsi juures asub tööle nüüd ka BP väitlejaid ühendav BP koda, mille eesmärkideks on BP formaadi arendamine, selle populariseerimine Eestis ning klubide abistamine. Äsja loodud koda otsib ka uusi liikmeid!
Kui varem oli nt väitlusseltsi poolt rahastatavate üritustele saatmise kord nii juhatuse kui nõukogu otsustada, siis nüüd hakkab selle ja palju muuga tegelema BP koda.

BP koja efektiivseks toimiseks valmis koostöös väitlusseltsi juhatuse ja klubide juhatustega BP koja reglement, millega saab tutvuda aadressil: http://debate.ee/vaitlusselts/toogrupid

BP koda ootab aga värskeid liikmed. BP koja liikmeks võib olla iga väitlusseltsi liige, kes on olnud tegev BP väitlusformaadis, kellel on sellest formaadist laiapõhjalised teadmised ning on nõus aktsepteerima BP koja liikmelisusest tulenevaid õigusi ja kohustusi.

Liikmeks astumiseks tuleb mulle (karolin.anna@debate.ee) saata vabas vormis avaldus ja lühike motivatsioonikiri, milles põhjendada enda sobivust BP koja liikmeks. Esmaste avalduste tähtaeg on 27.aprill. Olgugi et kojaga saab edaspidi liituda ka aasta läbi, soovitan liikmeks astuda nüüd, sest juba esimesel koosolekul võetakse käsile tähtsad küsimused!

Kõik avaldused vaadatakse läbi klubide juhatuste ja ülikooliväitluse juhi poolt. Edaspidi juhib BP koja tööd liikmete poolt valitud juht.

Küsimustega pöörduda Anna Karolini (karolin.anna@debate.ee) poole.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: