Avatud registreerumine suvelaagrisse!

05:54, 07. juuni, Kerttu Mäger, Kommentaarid: 1
Ootame kõiki registreeruma EVSi suvelaagrisse, mis toimub, nagu juba traditsiooniks saanud, Roosta puhkekeskuses. Kuupäevadeks on seekord 17-21 august.
Sel aastal saab suvelaagris valida kolme programmi vahel, lisaks toimub veel palju erinevaid üritusi vaba aja programmi raames.

1) Programm algajatele Popperi väitlejatele - see programm on mõeldud neile väitlejatele, kes ei ole üldse väitlusega kokku puutunud või on veel väikese väitluskogemusega. Selle raames õpetatakse selgeks kõik väitluse ja Popperi formaadi põhitõed ning peetakse maha väitlusturniir.
2)Programm edasijõudnud Popperi väitlejatele -
see programm on mõeldud neile väitlejatele, kes juba on Popperi formaadiga väitlusturniiridel või oma väitlusklubis kokku puutunud, kuid tahaksid oma oskusi-teadmisi täiustada. Siin keskendutakse spetsiifilistele argumendi tüüpidele, õpetatakse tegema improkaasust, tehakse teemaloenguid jne.
3)Briti parlamentaarse väitluse programm edasijõudnud BP väitlejatele - see programm on mõeldud kõigile neile väitlejatele, kes on juba kokku puutunud Briti parlamentaarse väitlusega turniiridel ning väitlusklubides väideldes ja tahaksid oma BP oskusi edasi arendada.  Oodatud on nii kekkooliõpilased kui aktiivsed tudengväitlejad. Programmi raames toimuvad töötoad ning BP formaadis väitlusturniir.

Tegemist on esialgse programmikirjeldusega, mis täpsustub siis, kui programmijuhid programmid kokku panevad.

NB! Palume teil registreerumisel märkmetesse kirja panna, millises programmis te osaleda soovite. Kui tekib olukord, et mingid programmid on väga ebavõrdse täituvusega, siis me jätame endale õiguse teid natuke ümber tõsta:)

Kindlasti ootame väga ka kõiki treenereid - pange palun märkmetesse kirja, millises programmis te treenida sooviksite.

Igasugune jooksev info suvelaagri kohta ilmub debate.ee-le. Küsimuste korral pöörduge Kerttu (56 98 22 08,  kerttu.mager@debate.ee) või Birgiti (52 02 049; birgit.rootsi@debate.ee) poole.

Kohtumiseni suvelaagris

Kerttu

Kommentaarid: 1

1
Stina Raudsepp 12:21, 07. august Tere, Sooviksin registreerida suvelaagrisse: 1) Programm edasijõudnud Popperi väitlejatele 2)Briti parlamentaarse väitluse programm edasijõudnud BP väitlejatele Sooviksin teada laagri maksumust. Stina

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: