Arvamusfestival 2013. Väitlus tuleb suurele lavale.

15:23, 14. juuni, margo.loor, Kommentaarid: 0
Palun kirjuta oma suvesündmuste kalendrisse 16.-17. augustile "Arvamusfestival 2013" ja tule sel suvelõpu nädalavahetusel Eesti südamesse, Paidesse!
Väitlusselts on mitu kuud aidanud ette valmistada selle suve lahedaimat üritust. Arvamusfestival 2013 on justkui üle-eestiline sõnarockifestival või intellektuaalne puhkus, kus arutatakse Eesti olevikku ja tulevikku puudutavaid olulisemaid küsimusi. Eesmärgiga, et me kõik tunneme rohkem huvi, oleme avatud uutele mõtetele enese keskelt ja võtame kaasa rääkida Eesti jaoks olulistel teemadel.

Kahel pealaval ja kuni kaheksal teemalaval toimuvad pooleteistpäeva jooksul juhitud arutelud, kus eri seisukohtadel olevad kõnelejad oma seisukohti selgitavad ja väitlevad. Arutelud kaasavad ka publiku ja pakuvad mõtlemisainet, vaimutoitu ja usutavasti ka inspiratsiooni. Sama tähtis kui arutlemine ja oma väidete tõestamine, on ka teise osapoole kuulamine ja eri seisukoha aktsepteerimine. 

Lisaks aruteludele ja erinevatele seisukohtadele, mida kuuleb lavadelt ja mõttetalgu-aladelt, saab nautida kultuuriprogrammi, osaleda õpitubades, veeta aega koos vanade ja uute mõttekaaslastega rohelistel piknikuplatsidel, võrkkiiges või kohvikualas ja nautida suviselt õdusat õhustikku Paide vallimäel.

Mul on hea meel, kui Sa tuled kohale ja aitad kaasa uue festivali sünnile ja traditsiooniks kujunemisele! Oled teretulnud seda kirja oma sõpruskonnas või kolleegide seas jagama. Muide, festival on tasuta. Kõigest eesootavast saad aga juba täpsemalt lugeda kodulehelt www.arvamusfestival.ee või jälgida sündmuste kulgu Facebookist www.facebook.com/Arvamusfestival

Kui tahad tulla üritusele vabatahtlikuks(vajame teemade ettevalmistajaid, vaba mikrofoni juhti ja paljusid teisi), saada oma nimi ja kontaktandmed Margole.

Kohtumiseni Paides! 

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: