Kandideeri Estonian Open 2015 korraldajaks!

14:53, 25. september, kristin.parts, Kommentaarid: 0
Estonian Open on Eestis korraldatav rahvusvaheline BP-formaadi turniir. Estonian Open hõlmab endas nädalavahetust täis väitlust, sõpru, Euroopa tasemel kohtunikke, meeleolukaid õhtuseid üritusi ning palju muud. Siin on sinu võimalus seda kõike just oma äranägemise järgi korraldada!                                                       
Ka sel kevadel on jätkumas traditsioon, mille kohaselt toimub Eestis üks regiooni suurimaid väitlusüritusi Estonian Open. Otsime selle väärika turniiri korraldajaid! Seesuguse ürituse edukas korraldus nõuab aega, motivatsiooni, pühendumust ning vastutust, kuid kogemustepagas, mida selline võimalus endaga kaasa toob, on seda kindlasti väärt! 
 
Kandideerida saab nii üksi kui tiimina. Kandideerijalt ootame vähemalt 2 A4 pikkust visiooni, mis sisaldab kandideerija kirjeldust enda motivatsioonist ning visiooni turniiri korralduse osas (sh Estonian Open 2015 toimumise linn, rahastusallikad, ettekujutus turniiri planeerimisest). Palume lisada ka oma CV. 
 
Turniiri korraldamisele aitavad igati kaasa nii Väitlusseltsi juhtimistiim kui ka varasemad Estonian Openi korraldajad. Seega ei tasu uut kogemust kindlasti karta! 
  
Saada oma avaldus koos eelmainitud lisadega aadressile kristin.parts@debate.ee hiljemalt 6. oktoobriks
 
Lisainfot küsi samuti aadressilt kristin.parts@debate.ee.            
                                                                                                                  

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: