Väitlusakadeemia jätkuturniir

Aeg:
05.04.2014
Koht:
Viljandi Gümnaasium
Formaat:
Karl Popper
Registreerumise lõpp:
04.04.2014
Maksimaalne osalejate arv:
60
Osavõtumaks:
3  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Joosep Tiks

Lisainfo

Väitleme. Läbi kolme vooru, karl popperi formaadis, saab väitlus lihtsaks ja loogiliseks. Seekord astub akadeemia sammu edasi ja teeb võistluse.

Sellel turniiril on etteantud teema. Väitlusteemaks on "Valimised peaksid olema kõigile kohustuslikud"

VÄITLUSTURNIIR!

Selle all siis mõeldakse Riigikogu, Euroopa parlamendi ja KOV valimisi. Täpsema info teema kohta leiad teemamapist (http://debate.ee/sundmused/vaitluspaevik/article-17).

Kas sa tunned, et sooviks väitlusega tegeleda, ent sooviksid veel koguda pisut julgust enne suuremaid turniire? Kas sa tunned, et väitlus on vahva, ent sooviksid veel koguda oskusi ja kogemust? Siis tule just sellele turniirile,  sest ühe laupäevaga anname sulle kaasa teadmised, mida oleme 20 aastat hoidnud ja arendanud. Sellised võimalused avanevad harva. Tark on neist kohe kinni haarata.

Oodatud on kõik, õpilased väitlema, õpetajad kohtunikeks.

Viljandisse jõudmiseks on meil koostatud logistikavõrk, kus on toodud erinevad ühistranspordiviisid, kuidas jõuaksite kohale. Need on toodud SIIN (tuleb varsti).

Mis te tegema peate, et kohale tulla? Eelkõige ise kohale tulema. Siiski, enne seda tuleb teil end üritusele registreerida. Soovitan kohe registreerida iseennast koos ülejäänud meeskonnaga (selle jaoks on eraldi lahter, kuhu tiimi nimi kirjutada). Tiimis on kolm liiget, kuid kui olete ka üksi või teid on kaks, siis pole hullu. Saate sellegipoolest väidelda. Moodustame tiimi siis kohapeal. Kui veab, saate mõne kogenud väitleja omale tiimikaaslasteks! : )

Registreerimise puhul on kõige olulisem teada teie nime ja asutust. Kui muu on segane, siis jätke täitmata. Kõik küsimused suunake julgelt Joosepile.

joosep.tiks@debate.ee

Facebook: Joosep Tiks

Tel: +372 58 378 999