Tallinna START 2013

Aeg:
26.10.2013
Koht:
Viimsi Keskkool (Randvere tee 8, Haabneeme)
Formaat:
Karl Popper
Registreerumise lõpp:
23.10.2013
Maksimaalne osalejate arv:
Osavõtumaks:
3€  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Silver Lulla

Lisainfo

Tallinna START 2013 teemaks on: 

"Riigiettevõtete juhtkondades peaks kehtestama sookvoodid"

Peakohtunik: Sander Gansen
Turniiridirektor: Sander Gansen
Teemamapp: siin

START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Tegelejatele on mõeldud väitlejatele, kes varem ühelgi STARTil, keskkoolide Eesti meistrivõistluste etapil või põhikoolide meistrivõistlustel osalenud ei ole. Väitlejad, kes on osalenud Suvekoolis/Suveakadeemias ja väikestel kohalikel turniiridel (sellised, mida ei korralda otseselt EVS, vaid kohalikud väitlusaktivistid), võivad ka STARTist osa võtta.  
 
Miks sellised piirangud ja taoline eksklusiivsus? START turniiri eesmärgiks on anda olematu või vähese turniirikogemusega väitlejatele võimalus proovida turniiriväitlust toredas ja toetavas õhkkonnas, kus kohtunikud tagasisidet andes teavad ja arvestavad, et väitlejatel pole palju kogemust ning kõik vastased, kellega võistkond turniiril väitleb, on sama tasemega.   
 
Lisaks alles alustavatele väitlejatele, on START turniir traditsiooniliselt olnud ka alles alustavatele kohtunikele n-ö lävepakuks hoopis teistsugusesse maailma, kohaks, kus saadakse oma esimesed tuleristsed kohtunikuna. 

Igaks juhuks seletan uutele tulijatele üle turniirile registreerimise süsteemi: Registreerimine toimub kodulehe kaudu. Kui sa pole kunagi enne turniiril käinud ega end EVSi kodulehel kuhugi registreerinud, siis suure tõenäosusega, pead sa kõige pealt end kandma kodulehe andmebaasi. Andmebaasi kandmine ei tähenda seda, et sa oled turniirile registreeritud, vaid tegemist on põhiliste isikuandmete kandmisega ankeeti, mis omakorda tagab selle, et järgmise sammuna saad end turniirile registreerida. Sest turniirile registreerides pead rippmenüüst valima oma kooli ja teisest rippmenüüst oma nime ning kui andmebaasi ankeeti pole enne täidetud, ei ole  õigeid koole ega nimesid võimalik valida.

Igasugused küsimused turniiri korraldusliku info kohta palun esitage väitlusjuht Silverile (59 19 1225; silver.lulla@debate.ee)