Tartu Worldsi Karikas

Aeg:
12.10.2013 - 13.10.2013
Koht:
Miina Härma Gümnaasium (Tõnissoni 3, Tartu)
Formaat:
MM-formaat (eesti keeles)
Registreerumise lõpp:
07.10.2013
Maksimaalne osalejate arv:
99
Osavõtumaks:
7 €  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Tartu Worldsi Väitlusklubi

Lisainfo


TEEMA: "Valijad peaksid saama enda poolt valitud esindajaid võimult tagasi kutsuda"


Hei, väitlejad ja vilistlased!

Haarake kinni võimalusest  alustada või värskendada tutvust MM-formaadis väitlemisega!

Eesti Väitlusselts enda ajaloos esmakordselt MM-formaadis (kõnekeeles 'worlds') toimuva karikasarjaga. MM-formaat on viimasel ajal hakanud väga kiiresti keskkooliväitluse maailma vallutama, mistõttu on ka Eestis aeg hakata just MM-väitlust rohkem harjutama.

Oodatud on kõik kooliõpilased, nii MM-formaadi kogemusega kui ka kogemuseta. Kohtunikeks on oodatud kõik, kes MM-formaadi kohtuniku maailmas alles esimese samme teevad ja ka kõik vanemad olijad, kes meenutavad nostalgiaga MM-formaadis väitlemise aegu.

Sarjas on kolm turniiri: esimene toimub Tartu Worldsi Väitlusklubi eestvedamisel 12.-13. oktoobril Tartus, Eesti Üliõpilaste Seltsi ajaloolises majas; teine turniir, English College Open 2014 toimub ingliskeelsena jaanuaris Tallinna Inglise Kolledžis; ning kolmas taas eestikeelsena 2014. aasta Suveakadeemias.

Palume registreerida võimalikult kiiresti! Registreerimine lõpeb laupäeval, 5. oktoobril kl 23.59.

NB! Täpsustuseks. Tegemist ei ole Eesti Keskkoolide Meistrivõistlustega! Meistrivõistlused toimuvad endiselt Karl Popperi formaadis ja tänavuse hooaja esimene turniir toimub novembrikuus. Selle kohta jagab keskkoolide väitlussuuna juht kindlasti ka lähiajal infot.


TARTU WSDC-TURNIIRILE EELNEVAD VÕIMALUSED MM-FORMAADI HARJUTAMISEKS:

Kõigil väitlejatel, kes soovivad MM-formaati enne turniiri algust harjutada, on seda võimalik teha Tartus, Tallinnas ja Pärnus tegutsevates väitlusklubides. Selleks palun hiljemalt 27. septembriks ühendust võtta järgmiste väitlusklubide esindajatega:

-Tartu formaadiloeng ja harjutusväitlused (vastavalt 30.09 ja 07.10, mõlemal juhul kl 16.00) toimuvad Tartu Worldsi Väitlusklubis, asukohaga Miina Härma Gümnaasiumis. Tartu Woldsi klubi tegemistega paremini kursis olemiseks liitu grupiga: facebook.com/groups/tartuworlds

-Tallinn pakub harjutamise võimalusi Tallinna Inglise Kolledžis. Huvilistel palun ühendust võtta Piret Bossackuga: piret23@gmail.com

-Pärnu harjutusvõimaluste osas palume ühendust võtta Kristin Partsiga: kristinparts@gmail.com

Kõigil kohtunkel, kes soovivad MM-formaadi koolitusel osaleda: teil on selleks suurepärane võimalus laupäeval, 5. oktoobril EVS-i Tartu kontoris. Koolitusele registreerimiseks palun mine järgmisele lehele: http://debate.ee/sundmused/kohtunike

TURNIIIRI KORRALDUSEST:

Transport:
Kulud hüvitatakse EVS-i poolt tagantjärele piletite esitamise järel.

Majutus: kuna ööbimine toimub koolimajas, siis tuleb kõigil kindlasti kaasa võtta magamiskott ja magamisalus.