Eesti meistrivõistluste II etapp

Aeg:
28.-29. märts
Koht:
Tallinna Tehnikaülikool
Formaat:
Briti parlamentaarne väitlusformaat (BP formaat)
Registreerumise lõpp:
23.03.2015
Maksimaalne osalejate arv:
Osavõtumaks:
10 €, algajatele 5 €  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
TTÜ Väitlusklubi

Lisainfo

Õppisid Tartus toimunud meistrivõistluste I etapil palju ning sooviksid juba omandatud teadmisi rakendada? Soovid teada, mis väitlusteemadega suudab sind meistrivõistluste II etapp üllatada? Või tahaksid sa lihtsalt teada, kes lõpuks kroonitakse Eesti meistriks?

Pane endale kalendrisse kirja 28.-29. märts - just siis toimub Eesti meistrivõistluste II etapp ning seda kõike TTÜ-s!

Meistrikate II etapil selgitatakse lõpuks välja käesoleva aasta Eesti meistrid, parim kõneleja ning parim algaja väitleja. Kuigi tiitleid jagatakse palju ning väga erinevaid, siis kindlasti on osalema oodatud kõik, sõltumata seejuures senisest väitluskogemusest. Algaja väitlejana võivad osaleda kõik need, kes on väitlusega tegelenud alla aasta.

Väitlusformaadiks on briti parlamentaarne, kus saate mõtteid 5 vooru jooksul edasi anda 5-minutilistes kõnedes ning poolfinaalides ja finaalis 7-minutilistes kõnedes.

Kuna muutustega kohanemine võtab tihtipeale liiga palju aega, siis turniiri peakohtunikeks on Tartu etapist juba tuttav, alati särav Kaspar Kelder ning lisandunud on paneeli võrdväärselt vinge Mihhail Jevdokimov. Turniiridirektor on kõigi poolt palavalt armastatud Ann Tarkin.

Tutvu kindlasti ka meistrivõistluste reglemendiga.

Sarnaselt I etapile, pole meistrivõistluste II etapile organiseeritud transporti ega majutust, küll aga saab majutusprobleemide korral aidata mõni Tallinnas resideeruv väitleja – majutusvajadusest teavita võimalikult varakult TTÜ väitlusklubi.