Eesti meistrivõistluste I etapp

Aeg:
07.-08. veebruar 2015
Koht:
Tartu
Formaat:
Briti parlamentaarne väitlusformaat (BP formaat)
Registreerumise lõpp:
04.02.2015
Maksimaalne osalejate arv:
Osavõtumaks:
10 €, algajatele 5 €  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Tartu Väitlusklubi

Lisainfo

Eesti meistrivõistlused toimuvad sel aastal esimest korda kaheetapilisena. I etapp toimub juba 7.-8. veebruaril Tartus.

Tegemist on Eesti avatud meistrivõistlustega, mis tähendab, et osalema on oodatud kõik, keda väitluspisik vähegi nakatanud on. Seega soovid sa olla väitleja või kohtunik, oled sa suurema või väiksema väitluskogemusega - BP meistrikad ootavad sind!

Turniir toimub nagu ikka briti parlamentaarses väitlusformaadis. Kokku on 5 vooru, milles kõnede pikkus on 5 minutit. Esimesed 4 vooru toimuvad laupäeval ja viimane pühapäeval. Pärast viiendat vooru toimuvad otseloomulikult ka poolfinaalid ja finaalid, seal kuuleme juba 7-minutilisi kõnesid.

Eesti meistrivõistluste reglemendi leiab siit.

Lisaks parimale võistkonnale ja parimatele kõnelejatele saavad auhinnaga pärjatud ka parimad algajad kõnelejad. Algajateks väitlejateks loeme neid, kes on väitlusega tegelenud vähem kui aasta. Väikeseks präänikuks selle suure julgustüki eest, mis on esimest korda päris BP turniiril osalemine, kompenseerime osa algajate osalustasust.

Turniiri peakohtunik on Kaspar Kelder.

Turniiridirektor on Ann Tarkin.

Igaks juhuks mainime, et turniirile ei ole organiseeritud transporti ega majutust, seega ärge regamisvormis nendele lihtsalt tähelepanu pöörake.

Otsest ööbimist me ei paku, kuid vajadusel aitame loomulikult leida kaasväitlejate tagasihoidlikes elamutes majutust. Selleks võta palun meiega eelnevalt ühendust, kirjutades tartuvaitlus@debate.ee.

Lisainfo või küsimuste tekkimisel kirjutage tartuvaitlus@debate.ee.

Külastage ka ürituse FB lehekülge.