BP algajate turniir

Aeg:
23. oktoober 2010
Koht:
Tartu, Näituse 20 (Iuridicum), auditoorium 103
Formaat:
Briti parlamentaarne väitlus
Registreerumise lõpp:
22.10.2010
Maksimaalne osalejate arv:
36 võistkonda ehk 72 väitlejat
Osavõtumaks:
50 kr / € 3.2 väitleja kohta  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Viktor ja Elise Nikonov

Lisainfo

Turniir on eestikeelne, ühepäevane ning koosneb neljast voorust ja finaalist. Teemad teatatakse kohapeal 15 minutit enne iga vooru algust. Eelvoorude kõned on 5-minutilised ning finaali kõned 7-minutilised.

Peakohtunik:
Uve Poom. 

Võistkonnad: Ideaalis koosnevad kõik võistkonnad ühest algajast ja ühest edasijõudnud väitlejast. Juhul kui algajaid on rohkem kui edasijõudnuid, koosnevad osad võistkonnad kahest väitlejast, keda võiks nimetada vahepealseteks. (Ehk siis ilmselt need, kes on edasijõudnud muudes väitlusformaatides peale BP). Üritame tagada võimalikult ausa võistluse.

Registreerumine: 
*Kui sa pole endale ise veel võistkonnakaaslast leidnud: registreeri end ikkagi. Võistkonna lahtrisse kirjuta, kas sa oled enda arvates algaja, vahepealne või edasijõudnu. Siis me aitame su kellegagi kokku.
*Kui sa oled endale kellegi leinud: kui te olete selgelt edasijõudnu-algaja, siis lihtsalt registeerige ära. Kui teil on midagi vahepealset, siis registreerige ka end ära, aga tehke selle kohta mingi vastav märge. Ja olge valmis, et võib-olla tekib vajadus midagi muuta.

Osavõtumaks: võib tasuda ka kohapeal sularahas.

Info:
Elise ja Viktor Nikonov
ev.nikonov@gmail.com
55619149
Turniiri Facebooki lehekülg: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=142660482444969