START Tallinn 2008

Aeg:
2008-10-19
Koht:
Tallinn
Formaat:
popper
Registreerumise lõpp:
2008-10-18
Maksimaalne osalejate arv:
100
Osavõtumaks:
30  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
EVSi juhatus

Lisainfo

UUS INFO!START Tallinn toimumiskohaks on Tallinna Reaalkool.

START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Teglejatele toimub sel aastal kahe ühepäevase üritusena Tallinnas ja Tartus. STARTile on oodatud väitlejad, kes varem ühelgi STARTil või meistrikate etapil osalenud ei ole (Suvelaagris osalenud võivad ka STARTile tulla). Samuti võivad osaleda osaleda võistkonnad, kes on 8nda klassi õpilased või nooremad ning varem juba mõnel turniiril käinud.Registreerumine turniirile on juba avatud, registreeruda saab kuni 16. oktoobrini.

Tahame STARTe kindlasti kasutada ka uute koolide ja õpetajate liikumisse toomiseks. Selleks oleme välja töötanud materjali algajatele õpilastele ja treeneritele, mida kõik huvilised võivad alla laadida:siit.

Kui te teate koole, õpetajaid või lihtsalt hakkajaid õpilasi, kes on tahtnud väitlemisega alustada, aga ei ole osanud kusagilt alustada, siis andke neile kindlasti nendest turniiridest-materjalidest teada.

Nagu ikka on kõik treenerid, kogenud keskkooliväitlejad ja vilistlased väga oodatud turniiridele kohtunikeks. Palun panna ennast juba varakult kirja, siis saame otsustada, kuhu linna rohkem abijõudusid suunata. Lisainfot küsige Kerttult (56 98 22 08).