START Tallinn 2006

Aeg:
2006-10-21
Koht:
Tallinn
Formaat:
popper
Registreerumise lõpp:
2006-10-19
Maksimaalne osalejate arv:
150
Osavõtumaks:
30  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
EVSi juhatus

Lisainfo

START ehk Suur Turniir Algajatele Retoorikaga Teglejatele toimub sel aastal kolme ühepäevase üritusena Tallinnas Tartus ja Pärnus. Selle muutuse eesmärgiks on turniiridele võimalikult palju noori väitlejaid meelitada.

STARTi teemaks on sel aastal klassikaline väitlusteema: "Kohustuslik kaitseväeteenistus Eestis on põhjendatud". Täiendavaid materjale selle kohta leiate järgmise nädala jooksul väitluspäevikust ( www.debate.ee/blog). STARTile on oodatud väitlejad, kes varem ühelgi STARTil või meistrikate etapil osalenud ei ole. Erandkorras võivad osaleda osaleda võistkonnad, kes on 8nda klassi õpilased või nooremad ning varem juba mõnel turniiril käinud. .

Tahame STARTe kindlasti kasutada ka uute koolide ja õpetajate liikumisse toomiseks. Selleks oleme välja töötanud materjali algajatele õpilastele ja treeneritele, mida kõik huvilised võivad alla laadida:siit.

Kui te teate koole, õpetajaid või lihtsalt hakkajaid õpilasi, kes on tahtnud väitlemisega alustada, aga ei ole osanud kusagilt alustada, siis andke neile kindlasti nendest turniiridest-materjalidest teada.

Nagu ikka on kõik treenerid, kogenud keskkooliväitlejad ja vilistlased väga oodatud turniiridele kohtunikeks. Palun panna ennast juba varakult kirja , siis saame otsustada, kuhu linna rohkem abijõudusid suunata.