EVS - TEN Noortekonverents

Aeg:
2005-03-24
Koht:
Tallinn
Formaat:
muu
Registreerumise lõpp:
0000-00-00
Maksimaalne osalejate arv:
0
Osavõtumaks:
0  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Triin Tuulik ja Helina Loor

Lisainfo

24. märtsil, algusega 16.00 toimub Eesti Rahvusraamatukogus konverents “Noorte mõjuvõim – kasutu relv?”, mis käsitleb noorte osalust ühiskonnas, selle tunnustamist ning noorte kaasamist otsutusprotsessidesse.

Eelregistreerimine konverentsi ametlikul koduleheküljel


MTÜ Tegusad Eesti Noored ja Eesti Väitlusseltsi korraldataval konverentsil tulevad arutusele ligi saja Tallinna kooliõpilase poolt välja töötatud võimalikud lahenduskäigud neid puudutavatele päevakajalistele probleemidele. Teiste teemade hulgas tuleb juttu eliitkoolidest, seksuaalkasvastusest ning Tallinna kuvandist rahvusvahelisel areenil.

Lisaks on konverentsile kutsutud grupp eksperte, et kokku viia noorte innovaatilised ideed ja asjatundjate pikaajaline kogemus. Konverentsi peakorraldaja, organisatsiooni Tegusad Eesti Noored presidendi Triin Tuuliku sõnul korraldatakse sarnaseid üritusi Eestis vähe. "Eesmärgiks on anda noortele mõtlemisainet, mis aitaks neil oma igasugust tegevust paremini mõtestada ja väärt ideid hästi realiseerida," selgitab ta.

Üritusel võtavad sõna emeriitprofessor Ülo Vooglaid, Tartu Ülikooli filosoofiaosakonna juhataja prof. Margit Sutrop , Tallinna Avatud Noortekeskuse direktor Silver Pramann, liikluseksperdid Heli Antikainen ja Vello Lõugas, reklaamiagentuuri Kontuur Leo Burnett juhatuse liige Urmas Villmann jt.

Konverentsi tulemusel valminud ettepanekud saadetakse edasi Tallinna Linnavolikokku.

Üritus on tasuta ning avatud kõigile.


Lisainfo :
Kreet Saarma
MTÜ Tegusad Eesti Noored
Tel 53 497 917
E-post kreet_saarma@hotmail.com