Keskkoolide Eesti Meistrivõistluste II etapp

Aeg:
11.-12. veebruar 2012
Koht:
Tartu, Hugo Treffneri Gümnaasium
Formaat:
Karl Popper
Registreerumise lõpp:
06.02.2012
Maksimaalne osalejate arv:
Osavõtumaks:
0  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Lauri Kriisa (peakorraldaja), Karoline Kelder, Silver Lulla

Lisainfo

Keskkoolide Eesti meistrivõistluste 2011/2012 hooaja teise etapi teema on: MASSIMEEDIA PEAKS ROHKEM TOETAMA HOMOSEKSUAALSUSE POSITIIVSET KUVANDIT

KKEMV II etapil on antud teemal 3 eelvooru, poolfinaalid ja finaal, 2 eelvooru on improteemal. See tähendab seda, et vooru teema antakse teada tund aega enne vooru algust. Väitlejatel ei ole lubatud teema ettevalmistamiseks kasutada ei internetti ega treeneri abi.

II etapi peakohtunikuks on Elise Nikonov.

Teemamapp, mille panid kokku Christian Veske, kes on MTÜ Seksuaalvähemuste Kaitse Ühingu projektijuht ja endine sotsiaalministeeriumi soolise võrdõiguslikkuse peaspetsialist, ning turniiri peakohtunik Elise Nikonov, on kätte saadav siin: on kätte saadav siin

Kui teil on teema tõlgendamise või jaatuse-eituse mänguvabaduse või lähenemisnurkade osas küsimusi, millele teie treenerid ei oska vastata, siis võib alati peakohtunik Elisele kirjutada: ev.nikonov@gmail.com . 

Turniiri reglemendi leiab siit: KKEMV etappide reglement 2011-2012.pdf

REGISTREERIMINE

NB! Kuidas täita märkuste lahtrit!
Sellel etapil palume kõigil täita märkuste lahtrit. Nii saame kätte kogu vajaliku info, et turniir teie jaoks võimalikult mugavaks muuta. Küsimustele palume vastata siin märgitud järjekorras:

1) Kas oled taimetoitlane? EI/JAH
2) Kas ööbid koolis? EI/JAH
3)Kuidas tuled turniirile? PÄRNU/VILJANDI/TALLINN/ISE (ISE märkida siis sellisel juhul, kui ei kasuta meie korraldatud transporti)
4)Kas oled EVS-i liige? EI/JAH

Korraldajad paluvad kõigil ennast registreerida esimesel võimalusel. Aitäh! :)


PARTNERID

II etapi korraldamisel on meie suurpartneriks MTÜ Simple Street.  Projekti raames teevad meiega koostööd ka Läti organisatsioonid Mozaika ja Youth Against Aids ning EGN (Eesti Gei Noored). 

Väitlejate lemmikjäätist annab taas kord Premia, suu teeb magusaks Kalev ja veega toetab Aura! :)

    


TRANSPORT

Väitlejad tuuakse turniirile ning viiakse koju kahel marsruudil: Pärnu-Viljandi-Tartu ja Tallinn-Tartu. 

Tallinnast väljub buss 11.02 hommikul kell 07.45. Bussi väljumiskohaks on traditsiooniliselt bussiparkla Balti jaama kõrval (Nehatu juures). Bussi peal on silt Eesti Väitlusselts ;) Bussitädi on Karoline (58361016)

Pärnust väljub buss 11.02 hommikul kell 07.45 Sütevaka kooli juurest. 

Viljandis peatub Pärnust tulev buss ca kell 09.15 Anttila kaubamaja parklas.

Pärnu-Viljandi marsruudil on bussitädiks Inga (5051223)


MAJUTUS

Väitlejad majutatakse koolimajas. Kuna ööbimine toimub klassiruumide põrandal, siis palume kaasa võtta magamiskott, madrats ning soojad sokid. Koolis võib minna üsna jahedaks. Teame, et paljud teist avaldasid tagasisideankeetides soovi, et ööbimiseks võiks olla matid. Me pidasime kooliga läbirääkimisi, et saaks neid võimlemismatte kasutada, aga kahjuks ei olnud see nende poolt ikkagi võimalik. Nii et palun võtke oma magamismatt kaasa! :)

Sellel etapil saab koolis kasutada ka duširuume.


ÕHTUNE MEELELAHUTUS

Kes on selles süüdi, et õpilane Miku lasi endal Tšernobõli tuumajaama plahvatuse imitatsiooni demonstreerides peaaegu sõrmed otsast? Füüsika õpetaja, kes ei andnud piisavaid ohutusalaseid instruktsioone? Miku ise, sest ta läks bussipeatuse taha tikkude ja Tšernobõliga mängima? Miku ema, kes kallas imitatsiooni topeltkoguse püssirohtu? 

Turniiril saame teada! - õhtul toimub NÄIDISKOHTUVÄITLUSE ISTUNG!

Lisaks oleme rentinud kooli spordisaali, ehk siis saab mängida jalkat, võrku või kas või saalihokit. Pärast sporti (või spordi asemel) saab minna SAUNA!

Seega - kui sa vähegi tahad sporti teha või sauna minna, on mõistlik kaasa võtta vastav varustus ;)
                 

Käesolev projekt on ellu viidud Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetuse abil. Selle projekti sisu ei pruugi tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust.