Keskkoolide Eesti meistrivõistluste I etapp 2011/2012

Aeg:
19. - 20. november 2011
Koht:
Pärnu, Pärnu Koidula Gümnaasium
Formaat:
Karl Popper
Registreerumise lõpp:
15.11.2011
Maksimaalne osalejate arv:
150
Osavõtumaks:
7€  (Kuhu maksta?)
Korraldaja:
Silver Lulla, Karoline Kelder, Lauri Kriisa

Lisainfo

Keskkoolide Eesti meistrivõistluste 2011/2012 hooaja esimese etapi teema on: EESTIS TULEKS ERAKONDADE RAHASTAMISE PÕHIMÕTTEID MUUTA

I etapi peakohtunikuks on Sandra Sillaots.
Turniiridirektoriks on Kai Klandorf

Sandra eesotsas ja Peakohtunike koda teda abistamas on kokku pannud teemamapi, mis aitab aru saada, kuidas turniiri teemale võiks läheneda ning annab kasulikke näpunäiteid nii jaatusele kui eitusele kaasuse koostamiseks.

11. novembril pidas Allar Jõks EVSi väitlejatele teemaloengu turniiri teemal. Teemaloengu aluseks olnud tekstid, kus kõik räägitu ka kirjas, leiab siit: Jõksi loengumaterjalid 11.11 teemaloenguks.pdf

Kui teil on teema tõlgendamise või jaatuse-eituse mänguvabaduse või lähenemisnurkade osas küsimusi, millele teie treenerid ei oska vastata, siis võib alati peakohtunik Sandrale kirjutada: sandrasillaots@gmail.com

Sel hooajal on Väitlusseltsi suured sõbrad, arutleva hariduse ning noorte arengu suurtoetajad ja kõikide väitlejate lemmikud AS Premia Foods, AS Kalev Chocolate Factory ja Aura vesi A. Le Coqilt. 

Jäätist ja vaarikavett jagub kõigile, Kalev toetab magusate auhindadega :) 


BUSSIINFO
Tartust väljub buss laupäeva, 19. novembri hommikul kell 7.00. Väljumiskohaks on Vanemuise alumine parkla. 
Viljandis peatub buss kell 8.15. Peatumiskohaks Anttila kaubamaja parkla. 
Tallinnnast väljub buss laupäeva hommikul kell 8.00.. Väljumiskohaks Balti jaama kõrval olev parkla (kui seisad seljaga vanalinna ja näoga Balta poole, siis jääb paremat kätt). 

Palun ärge hilinege!

MAJUTUS JA TURNIIRI TOIMUMINE

1. Turniiri avamine algab kell 10.30. Avamisel viibimine on kõigile kohustuslik! Avamine on koht, kus nii väitlejad kui kohtunikud saavad kätte kõik olulise informatsiooni oma õiguste ja kohustuste kohta :)
2. Turniiri süsteemi kohta saab lugeda siin asuvast reglemendist: KKEMV etappide reglement 2011-2012.pdf
3. Söömine ja väitlejate ööbimine toimuvad koolimajas. Palun arvestage, et magada tuleb klassiruumi põrandal, seega võtke kaasa magamiskott! (Ja ka magamismatt, padi, kaisukaru jms kui vaja). Lisaks arvestage sellega, et koolis võib öösel minna täitsa jahedaks, seega igasugused villased sokid jms on ka tõenäoliselt väga hea mõte :)
4. Kahjuks ei saa koolimajas duši alla minna :(
5. Koolimaja uksed pannakse kinni öösel kell 23.00. Pärast seda ei saa mitte keegi koolimajja sisse ega majast välja. Palun arvestage sellega!

Korraldajad on õhtuks välja mõelnud ägeda ja kõigile midagi pakkuva meelelahutusprogrammi, seega pole vaja muretseda, et koolis midagi teha poleks ;)


Eesti meistrivõistlused keskkooliväitluses on ka tänavu kolmeetapilised. I etapp toimub, nagu öeldud, Pärnus, teine suure tõenäosusega Tartus ja kolmanda etapi viime kuhugi, kus enamus Eesti väitlejaid mitte kunagi käinud pole ;)

Teine väga suur muudatus KKEMV turniiride puhul on tänavu see, et neid ei korralda enam EVSi juhatus, vaid kolmest osavast, tublist ja ilusast EVSi vabatahtlikust koosnev peakorraldajate meeskond. Silver Lulla (I etapi peakorraldaja), Karoline Kelder ja Lauri Kriisa on pühalikult tõotanud KKEMV etapid viia enneolematule tasemele ja pakkuda kõikidele Eesti väitlejatele, kohtunikele ja treeneritele aasta parimaid üritusi!

Täpsem info turniiri transpordi (Tallinnast ja Tartust tellime bussid), meelelahutuse jms olulise kohta on tulekul!

REGISTREERIMISEL palun märgi 'märkuste' lahtrisse kui sa oled taimetoitlane

Lisainfot saab:
Silverilt (silverlulla@gmail.com)
või
Sigridilt (sigrid.solnik@gmail.com, 52 34 104)